Biz Kimiz?

Sağlık turizminde uzun vadeli, sürdürülebilir büyüme için markalarla partnerlikler kuruyoruz.

Vizyonumuz

Müşteri merkezli yaklaşımımız, şeffaflığımız ve rakipsiz performansımızla tanınmak; Türkiye’de sağlık turizmi sektöründe öncü bir marka olmaktır.

Misyonumuz

Sağlık turizmi sektöründeki derin bilgi ve tecrübelerimiz ışığında kendini her zaman yenileyen kaliteli ekibimizle uzun vadeli sürdürülebilir projeleri hayata geçirmeye devam etmektir. 

Sağlık Turizminde Markanızın
Etki Alanını Büyütüyoruz

Pazar ve medikal branş bilgisi, tüm sağlık turizmi stratejilerinin temelini oluşturur. Markanızı ve hizmetlerinizi ister Türkiye’de ister daha geniş ölçekte Avrupa veya uluslararası pazarda tanıtıyor olun, hedeflediğiniz pazarın kültürünün, trendlerinin ve hasta davranışlarının derinlemesine farkında olmanız gerekir. Medsy Digital, sahip olduğu derin bilgi ve tecübesiyle markanızı başarılı bir şekilde tanıtmanıza yardımcı olabilir. Hastalarınıza en iyi deneyimi sunmanız için birlikte yolculuk edebiliriz.

Kalite Standartlarımız

İş ortaklarımızın büyüdüğünü görmek bize ilham verir.

Tutku

Özünde yaratıcı insanlar olarak, iş ortaklarımızın mesajlarının net ve etkili bir şekilde duyulmasını sağlayabilecek çözümler sunmaktan ve birlikte yol yürümekten heyecan duyuyoruz.

Veri Odaklı Yaklaşım

Sağlık turizmi kampanyaları için önerdiğimiz stratejiler, hasta davranışı verilerine dayanmaktadır. Yapılan işlerin başarısını ölçmek için sektörde kabul görmüş temel performans göstergelerini kullanıyoruz. 

Büyüme Odaklı Anlayış

Beklentilerinizi netleştirerek, büyüme ihtiyaçlarınıza en uygun sağlık turizmi stratejilerini önerebiliriz. İlerlemeyi takip etmek için performans metriklerini kullanırız ve bunların hepsini size rapor ederiz.

İletişim

Sağlık turizminde başarıya ulaştıracak doğru adımları belirlemeden önce iş hedeflerinizi ve isteklerinizi anlamamız gerektiğinin farkındayız. Ekibimiz tam olarak ne istediğinizi anlamak için zaman ayırır.

İş Birliği Yapalım!

Medsy Digital, sağlık turizmi söz konusu olduğunda arka planda ihtiyaç duyduğunuz işleri yaparken, asıl işinize konsantre olmanızı sağlar. Sağlık turizmine başlamanıza ve markanızı büyütmenize yardımcı olabiliriz. Ücretsiz danışmanlık randevusu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

360° Sağlık Turizmi Danışmanlığı

Sağlık turizminde size ve markanıza destek olmak için buradayız.

Randevu Alın, Sizi Arayalım!