Sağlık Turizmi Web Sitesi

Web site geliştirme hizmetlerimiz sağlık turizmine özel olarak hazırlanmıştır. Sağlık turizmine sıfırdan başlayan bir işletmenin web sitesini geliştirebilir, mevcut bir web sitesini yenileyebilir veya başarılı bir markayı bir üst seviyeye taşıyabiliriz.

Randevu Alın, Sizi Arayalım!

Sağlık turizmi web sitesi geliştirme süreci profesyonel bir ekiple birlikte yürütülmelidir. Web sitenizin içerikleri, görselleri ve tasarımı kurumsal kimliğinizle uyumlu olmalı; yabancı hastaların almak istediği bilgilere kolayca ulaşabileceği şekilde hazırlanmalıdır.

Araştırmalara göre, sağlık söz konusu olduğunda hastaların %82’si herhangi doktor/kurum seçmeden önce çevrimiçi aramalar yapmaktadır. 

Bu doğrultuda yabancı hastaların en çok yaptığı aramaları derinlemesine inceledik ve sağlık turizmi web sitesinde olması gerekenleri bir araya getirdik. 

Yabancı hastalara güven veren, etkileşim yaratan ve potansiyel hasta formları toplamanızı sağlayan bir web sitesi işinizi büyütmeye yardımcı olabilir.

Sağlık Turizmi Web Sitesi Özellikleri

Eğer Türkiye’de yerleşik bir işletme iseniz ilk olarak Uluslararası Sağlık Turizmi Yönetmeliğine göre web siteniz çoklu dilde tasarlanmalıdır. Sağlık kuruluşları için Türkçe ve İngilizce olmak üzere en az iki yabancı dilde; aracı kuruluşlar için Türkçe ve İngilizce zorunlu olmak en az üç yabancı dilde hazırlanmalıdır.

Web sitenizde sunduğunuz hizmetler hakkında ayrıntılı bilgiler içeren yazılara yer verilmelidir. Yabancı hastalar herhangi bir karar almadan önce sunduğunuz hizmetlerle ilgili çok detaylı araştırma yapmaktadırlar. Onların cevabını aradıkları sorulara içeriklerinizde yer verebilirsiniz.

Hekim özgemişleri web sitesinde yer almalıdır. Bu sayede sağlık turistleri tedavi olacağı hekim hakkında bilgi edinebilir ve sizinle iletişime geçmek isteyebilir.

Web siteniz mobil ve masaüstü başta olmak üzere tüm cihazlarla uyumlu olmalıdır. Yapılan araştırmalara göre tüm cihazlarda kullanımı kolay ve tutarlı bir deneyim sunan markaların sayfa dönüşüm oranları %70’den fazla artmaktadır.

Daha önce hizmet verdiğiniz hastaların yorumları, öncesi sonrası fotoğrafları ve videoları yer almalıdır. Sizden hizmet almış olan gerçek kişilerin yorumları yabancı hastaların kararını önemli ölçüde etkilemektedir. 

Trustpilot vb. uluslararası forum sitelerinde hakkınızda yapılan gerçek hasta yorumlarına yer vermek sayfa dönüşüm oranlarını artırmaktadır.  

Web sitenizde yer alan her bir bileşen kurumsal kimliğinizle ve marka iletişim dilinizle tutarlı olmalıdır. 

Profesyonel Bir Web Sitesi Edinin

Sağlık turizmi web siteleri ilgi çekici, gezinmesi kolay ve potansiyel hasta formları toplamaya odaklanmış olmalıdır.

Web sitesi üzerinde tasarımla ilgili verilen her karar, yabancı hastanın sayfayla nasıl etkileşimde bulunacağını belirler. Potansiyel hastaların bilinçli kararlar verebilmesi için doğru bilgileri eklemeli ve harekete geçirici butonlar onları önemli bir hedefe yönlendirmelidir.

Web site tasarımcılarımız, kaliteli potansiyel hasta formları toplamanız için kullanıcı odaklı tasarımlar geliştirebilir. Sağlık turizmi web sitesi sorularınız için uzman ekibimizden randevu alabilirsiniz.

Randevu Alın, Sizi Arayalım!

360° Sağlık Turizmi Danışmanlığı

Sağlık turizminde size ve markanıza destek olmak için buradayız.

Randevu Alın, Sizi Arayalım!